شماره مجازی فالووران
برزیل

پیش شماره تلفن کشور برزیل

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور برزیل 55+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در برزیل استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی برزیل را دارید، باید ابتدا 55+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


برزیل دارای پیش شماره تلفن با کد 55 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در برزیل حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره برزیل که 0055 یا 55+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور برزیل (Brazil)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
برازیلیا (Brasília) 61
بلم (Belém) 91
بلو هوریزونته (Belo Horizonte) 31
رسیفه (Recife) 81
ریو دو ژانیرو (Rio de Janeiro) 21
سائو لوئیس (São Luís) 98
سائو پائولو (São Paulo) 11
سالوادور (Salvador) 71
فلوریانوپولیس (Florianópolis) 48
فورتالزا (Fortaleza) 85
ماسئیو (Maceió) 82
مانائوس (Manaus) 92
پورتو آلگره (Porto Alegre) 51
کوریتیبا (Curitiba) 41
گویانیا (Goiânia) 62

55+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور برزیل است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور برزیل

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (55+) کشور برزیل

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 5500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور برزیل (brazil)

لیست کد تلفن شهرهای برزیل در حال اضافه شدن هستند…