شماره مجازی فالووران
برونئی

پیش شماره تلفن کشور برونئی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور برونئی 673+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در برونئی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی برونئی را دارید، باید ابتدا 673+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


برونئی دارای پیش شماره تلفن با کد 673 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در برونئی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره برونئی که 00673 یا 673+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور برونئی (Brunei)

لیست کد تلفن شهرهای برونئی در حال اضافه شدن هستند…


673+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور برونئی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور برونئی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (673+) کشور برونئی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 67300 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور برونئی (brunei)

لیست کد تلفن شهرهای برونئی در حال اضافه شدن هستند…