شماره مجازی فالووران
آفریقای مرکزی

پیش شماره تلفن کشور آفریقای مرکزی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور آفریقای مرکزی 236+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در آفریقای مرکزی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی آفریقای مرکزی را دارید، باید ابتدا 236+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


آفریقای مرکزی دارای پیش شماره تلفن با کد 236 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در آفریقای مرکزی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره آفریقای مرکزی که 00236 یا 236+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور آفریقای مرکزی (Central African Republic)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
بامباری (Bambari) 25
بانگی (Bangui) 21
بربراتی (Berbérati) 22
بوار (Bouar) 23
بوارا (Bozoum) 29
بوسانگوا (Bossangoa) 24
مباییکی (Mbaïki) 30
نولا (Nola) 32
کگا باندورو (Kaga Bandoro) 27

236+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور آفریقای مرکزی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور آفریقای مرکزی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (236+) کشور آفریقای مرکزی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 23600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور آفریقای مرکزی (central-african-republic)

لیست کد تلفن شهرهای آفریقای مرکزی در حال اضافه شدن هستند…