شماره مجازی فالووران
کلمبیا

پیش شماره تلفن کشور کلمبیا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور کلمبیا 57+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در کلمبیا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی کلمبیا را دارید، باید ابتدا 57+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


کلمبیا دارای پیش شماره تلفن با کد 57 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در کلمبیا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره کلمبیا که 0057 یا 57+ هست استفاده شود.

57+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور کلمبیا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور کلمبیا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (57+) کشور کلمبیا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 5700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور کلمبیا (colombia)

لیست کد تلفن شهرهای کلمبیا در حال اضافه شدن هستند…