شماره مجازی فالووران
قبرس

پیش شماره تلفن کشور قبرس

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور قبرس 357+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در قبرس استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی قبرس را دارید، باید ابتدا 357+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


قبرس دارای پیش شماره تلفن با کد 357 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در قبرس حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره قبرس که 00357 یا 357+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور قبرس (Cyprus)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
فاماگوستا (Famagusta) 23
لارناکا (Larnaca) 24
لیماسول (Limassol) 25
نیکوزیا (Nicosia) 22
پافوس (Paphos) 26

357+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور قبرس است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور قبرس

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (357+) کشور قبرس

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 35700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور قبرس (cyprus)

لیست کد تلفن شهرهای قبرس در حال اضافه شدن هستند…