شماره مجازی فالووران
جمهوری چک

پیش شماره تلفن کشور جمهوری چک

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور جمهوری چک 420+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در جمهوری چک استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی جمهوری چک را دارید، باید ابتدا 420+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


جمهوری چک دارای پیش شماره تلفن با کد 420 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در جمهوری چک حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره جمهوری چک که 00420 یا 420+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور جمهوری چک (czechia)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
اوستی ناد لابم (Ústí nad Labem) 47
اولوموتس (Olomouc) 58
برنو (Brno) 5
زلین (Zlín) 57
لیبرتس (Liberec) 48
هرادتس کرالووه (Hradec Králové) 49
پاردوبیتسه (Pardubice) 46
پراگ (Prague) 2
پلزن (Plzeň) 37
چسکه بودیجوویتسه (České Budějovice) 38

420+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور چک است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور چک

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (420+) کشور چک

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 42000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور چک (czechia)

لیست کد تلفن شهرهای چک در حال اضافه شدن هستند…