شماره مجازی فالووران
جمهوری دومینیکن

پیش شماره تلفن کشور جمهوری دومینیکن

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور جمهوری دومینیکن 849+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در جمهوری دومینیکن استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی جمهوری دومینیکن را دارید، باید ابتدا 849+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


جمهوری دومینیکن دارای پیش شماره تلفن با کد 849 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در جمهوری دومینیکن حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره جمهوری دومینیکن که 00849 یا 849+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور جمهوری دومینیکن (Dominican)

لیست کد تلفن شهرهای جمهوری دومینیکن در حال اضافه شدن هستند…


849+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور دومینیکن است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور دومینیکن

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (849+) کشور دومینیکن

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 84900 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور دومینیکن (dominican)

لیست کد تلفن شهرهای دومینیکن در حال اضافه شدن هستند…