شماره مجازی فالووران
گینه استوایی

پیش شماره تلفن کشور گینه استوایی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور گینه استوایی 240+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در گینه استوایی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی گینه استوایی را دارید، باید ابتدا 240+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


گینه استوایی دارای پیش شماره تلفن با کد 240 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در گینه استوایی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره گینه استوایی که 00240 یا 240+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور گینه استوایی (Equatorial Guinea)

لیست کد تلفن شهرهای گینه استوایی در حال اضافه شدن هستند…


240+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور گینه استوایی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور گینه استوایی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (240+) کشور گینه استوایی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 24000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور گینه استوایی (equatorial-guinea)

لیست کد تلفن شهرهای گینه استوایی در حال اضافه شدن هستند…