شماره مجازی فالووران
اریتره

پیش شماره تلفن کشور اریتره

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور اریتره 291+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در اریتره استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی اریتره را دارید، باید ابتدا 291+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


اریتره دارای پیش شماره تلفن با کد 291 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در اریتره حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره اریتره که 00291 یا 291+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور اریتره (Eritrea)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آدی کوالا (Adi Quala) 9
آدی کیه (Adi Keyh) 9
اساب (Assab) 4
اسمره (Asmara) 1
بیشه (Bisha) 5
تِسِنِی (Teseney) 8
دِکِمهارِ (Dekemhare) 7
مصوع ( Massawa) 3
مِندِفِرا (Mendefera) 6
کرن (Keren) 2

291+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور اریتره است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور اریتره

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (291+) کشور اریتره

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 29100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور اریتره (eritrea)

لیست کد تلفن شهرهای اریتره در حال اضافه شدن هستند…