شماره مجازی فالووران
فنلاند

پیش شماره تلفن کشور فنلاند

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور فنلاند 358+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در فنلاند استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی فنلاند را دارید، باید ابتدا 358+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


فنلاند دارای پیش شماره تلفن با کد 358 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در فنلاند حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره فنلاند که 00358 یا 358+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور فنلاند (Finland)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
اسپو (Espoo) 09
تامپره ( Tampere) 03
تورکو (Turku) 02
هلسینکی (Helsinki) 09

358+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور فنلاند است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور فنلاند

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (358+) کشور فنلاند

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 35800 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور فنلاند (finland)

لیست کد تلفن شهرهای فنلاند در حال اضافه شدن هستند…