شماره مجازی فالووران
فرانسه

پیش شماره تلفن کشور فرانسه

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور فرانسه 33+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در فرانسه استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی فرانسه را دارید، باید ابتدا 33+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


فرانسه دارای پیش شماره تلفن با کد 33 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در فرانسه حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره فرانسه که 0033 یا 33+ هست استفاده شود.

33+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور فرانسه است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور فرانسه

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (33+) کشور فرانسه

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 3300 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور فرانسه (france)

لیست کد تلفن شهرهای فرانسه در حال اضافه شدن هستند…