شماره مجازی فالووران
گامبیا

پیش شماره تلفن کشور گامبیا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور گامبیا 220+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در گامبیا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی گامبیا را دارید، باید ابتدا 220+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


گامبیا دارای پیش شماره تلفن با کد 220 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در گامبیا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره گامبیا که 00220 یا 220+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور گامبیا (Gambia)

لیست کد تلفن شهرهای گامبیا در حال اضافه شدن هستند…


220+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور گامبیا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور گامبیا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (220+) کشور گامبیا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 22000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور گامبیا (gambia)

لیست کد تلفن شهرهای گامبیا در حال اضافه شدن هستند…