شماره مجازی فالووران
گرنادا

پیش شماره تلفن کشور گرنادا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور گرنادا 1-473+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در گرنادا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی گرنادا را دارید، باید ابتدا 1-473+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


گرنادا دارای پیش شماره تلفن با کد 1-473 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در گرنادا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره گرنادا که 001-473 یا 1-473+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور گرنادا (Grenada)

لیست کد تلفن شهرهای گرنادا در حال اضافه شدن هستند…


1-473+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور گرنادا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور گرنادا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1-473+) کشور گرنادا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 1-47300 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور گرنادا (grenada)

لیست کد تلفن شهرهای گرنادا در حال اضافه شدن هستند…