شماره مجازی فالووران
گوادلوپ

پیش شماره تلفن کشور گوادلوپ

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور گوادلوپ 590+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در گوادلوپ استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی گوادلوپ را دارید، باید ابتدا 590+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


گوادلوپ دارای پیش شماره تلفن با کد 590 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در گوادلوپ حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره گوادلوپ که 00590 یا 590+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور گوادلوپ (Guadeloupe)

لیست کد تلفن شهرهای گوادلوپ در حال اضافه شدن هستند…


590+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور گوادلوپ است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور گوادلوپ

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (590+) کشور گوادلوپ

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 59000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور گوادلوپ (guadeloupe)

لیست کد تلفن شهرهای گوادلوپ در حال اضافه شدن هستند…