شماره مجازی فالووران
گواتمالا

پیش شماره تلفن کشور گواتمالا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور گواتمالا 502+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در گواتمالا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی گواتمالا را دارید، باید ابتدا 502+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


گواتمالا دارای پیش شماره تلفن با کد 502 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در گواتمالا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره گواتمالا که 00502 یا 502+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور گواتمالا (Guatemala)

لیست کد تلفن شهرهای گواتمالا در حال اضافه شدن هستند…


502+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور گواتمالا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور گواتمالا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (502+) کشور گواتمالا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 50200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور گواتمالا (guatemala)

لیست کد تلفن شهرهای گواتمالا در حال اضافه شدن هستند…