شماره مجازی فالووران
گویان

پیش شماره تلفن کشور گویان

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور گویان 592+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در گویان استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی گویان را دارید، باید ابتدا 592+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


گویان دارای پیش شماره تلفن با کد 592 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در گویان حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره گویان که 00592 یا 592+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور گویان (Guyana)

لیست کد تلفن شهرهای گویان در حال اضافه شدن هستند…


592+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور گویان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور گویان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (592+) کشور گویان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 59200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور گویان (guyana)

لیست کد تلفن شهرهای گویان در حال اضافه شدن هستند…