شماره مجازی فالووران
ایسلند

پیش شماره تلفن کشور ایسلند

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور ایسلند 354+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در ایسلند استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی ایسلند را دارید، باید ابتدا 354+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


ایسلند دارای پیش شماره تلفن با کد 354 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در ایسلند حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره ایسلند که 00354 یا 354+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور ایسلند (Iceland)

لیست کد تلفن شهرهای ایسلند در حال اضافه شدن هستند…


354+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور ایسلند است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور ایسلند

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (354+) کشور ایسلند

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 35400 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور ایسلند (iceland)

لیست کد تلفن شهرهای ایسلند در حال اضافه شدن هستند…