شماره مجازی فالووران
ساحل عاج

پیش شماره تلفن کشور ساحل عاج

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور ساحل عاج 225+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در ساحل عاج استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی ساحل عاج را دارید، باید ابتدا 225+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


ساحل عاج دارای پیش شماره تلفن با کد 225 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در ساحل عاج حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره ساحل عاج که 00225 یا 225+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور ساحل عاج (Ivory)

لیست کد تلفن شهرهای ساحل عاج در حال اضافه شدن هستند…


225+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور ساحل عاج است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور ساحل عاج

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (225+) کشور ساحل عاج

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 22500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور ساحل عاج (ivory)

لیست کد تلفن شهرهای ساحل عاج در حال اضافه شدن هستند…