شماره مجازی فالووران
ژاپن

پیش شماره تلفن کشور ژاپن

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور ژاپن 81+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در ژاپن استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی ژاپن را دارید، باید ابتدا 81+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


ژاپن دارای پیش شماره تلفن با کد 81 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در ژاپن حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره ژاپن که 0081 یا 81+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور ژاپن (Japan)

لیست کد تلفن شهرهای ژاپن در حال اضافه شدن هستند…


81+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور ژاپن است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور ژاپن

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (81+) کشور ژاپن

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 8100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور ژاپن (japan)

لیست کد تلفن شهرهای ژاپن در حال اضافه شدن هستند…