شماره مجازی فالووران
کویت

پیش شماره تلفن کشور کویت

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور کویت 965+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در کویت استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی کویت را دارید، باید ابتدا 965+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


کویت دارای پیش شماره تلفن با کد 965 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در کویت حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره کویت که 00965 یا 965+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور کویت (Kuwait)

لیست کد تلفن شهرهای کویت در حال اضافه شدن هستند…


965+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور کویت است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور کویت

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (965+) کشور کویت

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 96500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور کویت (kuwait)

لیست کد تلفن شهرهای کویت در حال اضافه شدن هستند…