شماره مجازی فالووران
لتونی

پیش شماره تلفن کشور لتونی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور لتونی 371+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در لتونی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی لتونی را دارید، باید ابتدا 371+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


لتونی دارای پیش شماره تلفن با کد 371 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در لتونی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره لتونی که 00371 یا 371+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور لتونی (Latvia)

لیست کد تلفن شهرهای لتونی در حال اضافه شدن هستند…


371+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور لتونی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور لتونی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (371+) کشور لتونی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 37100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور لتونی (latvia)

لیست کد تلفن شهرهای لتونی در حال اضافه شدن هستند…