شماره مجازی فالووران
لبنان

پیش شماره تلفن کشور لبنان

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور لبنان 961+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در لبنان استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی لبنان را دارید، باید ابتدا 961+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


لبنان دارای پیش شماره تلفن با کد 961 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در لبنان حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره لبنان که 00961 یا 961+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور لبنان (Lebanon)

لیست کد تلفن شهرهای لبنان در حال اضافه شدن هستند…


961+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور لبنان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور لبنان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (961+) کشور لبنان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 96100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور لبنان (lebanon)

لیست کد تلفن شهرهای لبنان در حال اضافه شدن هستند…