شماره مجازی فالووران
لوکزامبورگ

پیش شماره تلفن کشور لوکزامبورگ

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور لوکزامبورگ 352+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در لوکزامبورگ استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی لوکزامبورگ را دارید، باید ابتدا 352+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


لوکزامبورگ دارای پیش شماره تلفن با کد 352 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در لوکزامبورگ حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره لوکزامبورگ که 00352 یا 352+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور لوکزامبورگ (Luxembourg)

لیست کد تلفن شهرهای لوکزامبورگ در حال اضافه شدن هستند…


352+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور لوکزامبورگ است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور لوکزامبورگ

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (352+) کشور لوکزامبورگ

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 35200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور لوکزامبورگ (luxembourg)

لیست کد تلفن شهرهای لوکزامبورگ در حال اضافه شدن هستند…