شماره مجازی فالووران
ماداگاسکار

پیش شماره تلفن کشور ماداگاسکار

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور ماداگاسکار 261+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در ماداگاسکار استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی ماداگاسکار را دارید، باید ابتدا 261+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


ماداگاسکار دارای پیش شماره تلفن با کد 261 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در ماداگاسکار حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره ماداگاسکار که 00261 یا 261+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور ماداگاسکار (Madagascar)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آمباتوندرازاکا (Ambatondrazaka ) 54
آنتاناناریوو (Antananarivo ) 22
آنتسیرابه (Antsirabe ) 44
آنتسیرانانا (Antsiranana ) 82
تواماسینا (Toamasina ) 53
تولیارا (Toliara ) 94
فیانارانتسوا (Fianarantsoa ) 75
ماناکارا (Manakara ) 72
ماهاجانگا (Mahajanga ) 62
مورونداوا (Morondava ) 95

261+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور ماداگاسکار است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور ماداگاسکار

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (261+) کشور ماداگاسکار

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 26100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور ماداگاسکار (madagascar)

لیست کد تلفن شهرهای ماداگاسکار در حال اضافه شدن هستند…