شماره مجازی فالووران
مالاوی

پیش شماره تلفن کشور مالاوی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مالاوی 265+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مالاوی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مالاوی را دارید، باید ابتدا 265+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مالاوی دارای پیش شماره تلفن با کد 265 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مالاوی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مالاوی که 00265 یا 265+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور مالاوی (Malawi)

لیست کد تلفن شهرهای مالاوی در حال اضافه شدن هستند…


265+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مالاوی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مالاوی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (265+) کشور مالاوی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 26500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مالاوی (malawi)

لیست کد تلفن شهرهای مالاوی در حال اضافه شدن هستند…