شماره مجازی فالووران
مالزی

پیش شماره تلفن کشور مالزی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مالزی 60+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مالزی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مالزی را دارید، باید ابتدا 60+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مالزی دارای پیش شماره تلفن با کد 60 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مالزی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مالزی که 0060 یا 60+ هست استفاده شود.

60+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مالزی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مالزی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (60+) کشور مالزی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 6000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مالزی (malaysia)

لیست کد تلفن شهرهای مالزی در حال اضافه شدن هستند…