شماره مجازی فالووران
موریتانی

پیش شماره تلفن کشور موریتانی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور موریتانی 222+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در موریتانی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی موریتانی را دارید، باید ابتدا 222+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


موریتانی دارای پیش شماره تلفن با کد 222 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در موریتانی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره موریتانی که 00222 یا 222+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور موریتانی (Mauritania)

لیست کد تلفن شهرهای موریتانی در حال اضافه شدن هستند…


222+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور موریتانی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور موریتانی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (222+) کشور موریتانی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 22200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور موریتانی (mauritania)

لیست کد تلفن شهرهای موریتانی در حال اضافه شدن هستند…