icon
تلگرام پرمیوم رایگان با عضویت در کانال فالووران 
شماره مجازی فالووران
موریس

پیش شماره تلفن کشور موریس

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور موریس 230+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در موریس استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی موریس را دارید، باید ابتدا 230+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


موریس دارای پیش شماره تلفن با کد 230 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در موریس حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره موریس که 00230 یا 230+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور موریس (Mauritius)

لیست کد تلفن شهرهای موریس در حال اضافه شدن هستند…


230+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور موریس است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور موریس

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (230+) کشور موریس

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 23000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور موریس (mauritius)

لیست کد تلفن شهرهای موریس در حال اضافه شدن هستند…