شماره مجازی فالووران
موناکو

پیش شماره تلفن کشور موناکو

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور موناکو 377+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در موناکو استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی موناکو را دارید، باید ابتدا 377+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


موناکو دارای پیش شماره تلفن با کد 377 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در موناکو حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره موناکو که 00377 یا 377+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور موناکو (Monaco)

لیست کد تلفن شهرهای موناکو در حال اضافه شدن هستند…


377+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور موناکو است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور موناکو

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (377+) کشور موناکو

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 37700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور موناکو (monaco)

لیست کد تلفن شهرهای موناکو در حال اضافه شدن هستند…