شماره مجازی فالووران
مونتسرات

پیش شماره تلفن کشور مونتسرات

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مونتسرات 1-664+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مونتسرات استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مونتسرات را دارید، باید ابتدا 1-664+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مونتسرات دارای پیش شماره تلفن با کد 1-664 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مونتسرات حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مونتسرات که 001-664 یا 1-664+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور مونتسرات (Montserrat)

لیست کد تلفن شهرهای مونتسرات در حال اضافه شدن هستند…


1-664+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مونتسرات است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مونتسرات

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1-664+) کشور مونتسرات

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 1-66400 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مونتسرات (montserrat)

لیست کد تلفن شهرهای مونتسرات در حال اضافه شدن هستند…