شماره مجازی فالووران
میانمار

پیش شماره تلفن کشور میانمار

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور میانمار 95+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در میانمار استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی میانمار را دارید، باید ابتدا 95+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


میانمار دارای پیش شماره تلفن با کد 95 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در میانمار حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره میانمار که 0095 یا 95+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور میانمار (Myanmar)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
باگان (Bagan) 61
بگو (Bago) 52
تائونگی (Taunggyi) 81
ماندالی (Mandalay) 2
ماولمیائین (Mawlamyine) 57
میکتیلا (Meiktila) 64
نای‌پی‌تاو (Naypyidaw) 67
پاتین (Pathein) 42
پیین‌او‌لوین (Pyin Oo Lwin) 85
یانگون ( Yangon) 1

95+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور میانمار است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور میانمار

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (95+) کشور میانمار

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 9500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور میانمار (myanmar)

لیست کد تلفن شهرهای میانمار در حال اضافه شدن هستند…