خبر فوری!!!
به مناسبت 200K شدن فالووران %50 تخفیف برای خرید اول تا سقف 100 هزار تومان
flw200
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
شماره مجازی فالووران
هلند

پیش شماره تلفن کشور هلند

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور هلند 31+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در هلند استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی هلند را دارید، باید ابتدا 31+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


هلند دارای پیش شماره تلفن با کد 31 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در هلند حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره هلند که 0031 یا 31+ هست استفاده شود.

31+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور هلند است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور هلند

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (31+) کشور هلند

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 3100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور هلند (netherlands)

لیست کد تلفن شهرهای هلند در حال اضافه شدن هستند…