شماره مجازی فالووران
پاکستان

پیش شماره تلفن کشور پاکستان

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور پاکستان 92+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در پاکستان استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی پاکستان را دارید، باید ابتدا 92+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


پاکستان دارای پیش شماره تلفن با کد 92 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در پاکستان حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره پاکستان که 0092 یا 92+ هست استفاده شود.

92+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور پاکستان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور پاکستان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (92+) کشور پاکستان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 9200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور پاکستان (pakistan)

لیست کد تلفن شهرهای پاکستان در حال اضافه شدن هستند…