شماره مجازی فالووران
پاناما

پیش شماره تلفن کشور پاناما

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور پاناما 507+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در پاناما استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی پاناما را دارید، باید ابتدا 507+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


پاناما دارای پیش شماره تلفن با کد 507 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در پاناما حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره پاناما که 00507 یا 507+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور پاناما (Panama)

لیست کد تلفن شهرهای پاناما در حال اضافه شدن هستند…


507+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور پاناما است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور پاناما

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (507+) کشور پاناما

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 50700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور پاناما (panama)

لیست کد تلفن شهرهای پاناما در حال اضافه شدن هستند…