شماره مجازی فالووران
پاپوآ

پیش شماره تلفن کشور پاپوآ

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور پاپوآ 675+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در پاپوآ استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی پاپوآ را دارید، باید ابتدا 675+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


پاپوآ دارای پیش شماره تلفن با کد 675 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در پاپوآ حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره پاپوآ که 00675 یا 675+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور پاپوآ (Papua)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آلو‌تاو (Alotau) 6
رابائول (Rabaul) 9
لی (Lae) 4
مادانگ (Madang) 8
ماونت هاگن (Mount Hagen) 7
ونیمو (Wewak) 8
پورت مورسبی (Port Moresby) 3
کاویئنگ (Kavieng) 8
کیمب (Kimbe) 9
گوروکا (Goroka) 7

675+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور پاپوآ است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور پاپوآ

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (675+) کشور پاپوآ

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 67500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور پاپوآ (papua)

لیست کد تلفن شهرهای پاپوآ در حال اضافه شدن هستند…