شماره مجازی فالووران
پاراگوئه

پیش شماره تلفن کشور پاراگوئه

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور پاراگوئه 595+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در پاراگوئه استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی پاراگوئه را دارید، باید ابتدا 595+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


پاراگوئه دارای پیش شماره تلفن با کد 595 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در پاراگوئه حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره پاراگوئه که 00595 یا 595+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور پاراگوئه (Paraguay)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آسونسیون (Asunción) 21
انکارناسیون (Encarnación) 71
سان لورنزو (San Lorenzo) 21
سیوداد دل استه (Ciudad del Este) 61
لوکه (Luque) 21
ویا الیسا (Villa Elisa) 21
پدرو خوان کابایرو (Pedro Juan Caballero) 36
کاگوآزو (Caguazú) 52
کورونل اوویدو (Coronel Oviedo) 52

595+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور پاراگوئه است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور پاراگوئه

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (595+) کشور پاراگوئه

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 59500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور پاراگوئه (paraguay)

لیست کد تلفن شهرهای پاراگوئه در حال اضافه شدن هستند…