شماره مجازی فالووران
لهستان

پیش شماره تلفن کشور لهستان

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور لهستان 48+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در لهستان استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی لهستان را دارید، باید ابتدا 48+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


لهستان دارای پیش شماره تلفن با کد 48 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در لهستان حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره لهستان که 0048 یا 48+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور لهستان (Poland)

لیست کد تلفن شهرهای لهستان در حال اضافه شدن هستند…


48+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور لهستان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور لهستان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (48+) کشور لهستان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 4800 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور لهستان (poland)

لیست کد تلفن شهرهای لهستان در حال اضافه شدن هستند…