شماره مجازی فالووران
رومانی

پیش شماره تلفن کشور رومانی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور رومانی 40+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در رومانی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی رومانی را دارید، باید ابتدا 40+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


رومانی دارای پیش شماره تلفن با کد 40 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در رومانی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره رومانی که 0040 یا 40+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور رومانی (Romania)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
بخارست (București) 21
براشوف (Brașov) 268 (برای
تیمیشوارا (Timișoara) 256 (برای
کرایووا (Craiova) 251 (برای
کلوژ-ناپوکا (Cluj-Napoca) 264 (برای
کنستانتا (Constanța) 241 (برای
یاش (Iași) 232 (برای

40+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور رومانی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور رومانی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (40+) کشور رومانی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 4000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور رومانی (romania)

لیست کد تلفن شهرهای رومانی در حال اضافه شدن هستند…