شماره مجازی فالووران
رواندا

پیش شماره تلفن کشور رواندا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور رواندا 250+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در رواندا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی رواندا را دارید، باید ابتدا 250+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


رواندا دارای پیش شماره تلفن با کد 250 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در رواندا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره رواندا که 00250 یا 250+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور رواندا (Rwanda)

لیست کد تلفن شهرهای رواندا در حال اضافه شدن هستند…


250+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور رواندا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور رواندا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (250+) کشور رواندا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 25000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور رواندا (rwanda)

لیست کد تلفن شهرهای رواندا در حال اضافه شدن هستند…