شماره مجازی فالووران
سنت کیتس و نویس

پیش شماره تلفن کشور سنت کیتس و نویس

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور سنت کیتس و نویس 1-869+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در سنت کیتس و نویس استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی سنت کیتس و نویس را دارید، باید ابتدا 1-869+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


سنت کیتس و نویس دارای پیش شماره تلفن با کد 1-869 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در سنت کیتس و نویس حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره سنت کیتس و نویس که 001-869 یا 1-869+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور سنت کیتس و نویس (Saint Kitts and Nevis)

لیست کد تلفن شهرهای سنت کیتس و نویس در حال اضافه شدن هستند…


1-869+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور سنت کیتس و نویس است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور سنت کیتس و نویس

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1-869+) کشور سنت کیتس و نویس

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 1-86900 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور سنت کیتس و نویس (saint-kitts-and-nevis)

لیست کد تلفن شهرهای سنت کیتس و نویس در حال اضافه شدن هستند…