شماره مجازی فالووران
سنت لوسیا

پیش شماره تلفن کشور سنت لوسیا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور سنت لوسیا 1-758+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در سنت لوسیا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی سنت لوسیا را دارید، باید ابتدا 1-758+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


سنت لوسیا دارای پیش شماره تلفن با کد 1-758 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در سنت لوسیا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره سنت لوسیا که 001-758 یا 1-758+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور سنت لوسیا (Saintlucia)

لیست کد تلفن شهرهای سنت لوسیا در حال اضافه شدن هستند…


1-758+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور سنت لوسیا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور سنت لوسیا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1-758+) کشور سنت لوسیا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 1-75800 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور سنت لوسیا (saintlucia)

لیست کد تلفن شهرهای سنت لوسیا در حال اضافه شدن هستند…