شماره مجازی فالووران
السالوادور

پیش شماره تلفن کشور السالوادور

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور السالوادور 503+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در السالوادور استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی السالوادور را دارید، باید ابتدا 503+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


السالوادور دارای پیش شماره تلفن با کد 503 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در السالوادور حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره السالوادور که 00503 یا 503+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور السالوادور (Salvador)

لیست کد تلفن شهرهای السالوادور در حال اضافه شدن هستند…


503+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور السالوادور است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور السالوادور

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (503+) کشور السالوادور

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 50300 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور السالوادور (salvador)

لیست کد تلفن شهرهای السالوادور در حال اضافه شدن هستند…