شماره مجازی فالووران
سنگال

پیش شماره تلفن کشور سنگال

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور سنگال 221+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در سنگال استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی سنگال را دارید، باید ابتدا 221+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


سنگال دارای پیش شماره تلفن با کد 221 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در سنگال حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره سنگال که 00221 یا 221+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور سنگال (Senegal)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
سنت لوئیس (Saint-Louis) 33
توبا (Touba ) 33
تیس (Thiès) 33
زیگینشور (Ziguinchor) 33
مبور (Mbour) 33
کائولاک (Kaolack ) 33

221+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور سنگال است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور سنگال

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (221+) کشور سنگال

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 22100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور سنگال (senegal)

لیست کد تلفن شهرهای سنگال در حال اضافه شدن هستند…