شماره مجازی فالووران
سنگاپور

پیش شماره تلفن کشور سنگاپور

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور سنگاپور 65+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در سنگاپور استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی سنگاپور را دارید، باید ابتدا 65+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


سنگاپور دارای پیش شماره تلفن با کد 65 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در سنگاپور حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره سنگاپور که 0065 یا 65+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور سنگاپور (Singapore)

لیست کد تلفن شهرهای سنگاپور در حال اضافه شدن هستند…


65+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور سنگاپور است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور سنگاپور

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (65+) کشور سنگاپور

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 6500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور سنگاپور (singapore)

لیست کد تلفن شهرهای سنگاپور در حال اضافه شدن هستند…