شماره مجازی فالووران
اسلواکی

پیش شماره تلفن کشور اسلواکی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور اسلواکی 421+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در اسلواکی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی اسلواکی را دارید، باید ابتدا 421+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


اسلواکی دارای پیش شماره تلفن با کد 421 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در اسلواکی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره اسلواکی که 00421 یا 421+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور اسلواکی (Slovakia)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
بانسکا بیستریتسا (Banská Bystrica) 48
براتیسلاوا ( Bratislava) 2
ترناوا (Trnava) 33
ترنچین (Trenčín) 32
مارتین (Martin) 43
نیترا (Nitra) 37
پرشوف (Prešov) 51
ژیلینا (Žilina) 41
کوشیتسه (Košice) 55

421+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور اسلواکی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور اسلواکی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (421+) کشور اسلواکی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 42100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور اسلواکی (slovakia)

لیست کد تلفن شهرهای اسلواکی در حال اضافه شدن هستند…