شماره مجازی فالووران
اسلوونی

پیش شماره تلفن کشور اسلوونی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور اسلوونی 386+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در اسلوونی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی اسلوونی را دارید، باید ابتدا 386+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


اسلوونی دارای پیش شماره تلفن با کد 386 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در اسلوونی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره اسلوونی که 00386 یا 386+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور اسلوونی (Slovenia)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
سلون (Celje) 03
لیوبلیانا (Ljubljana) 01
ماریبور (Maribor) 02
نووا گوریتسا (Nova Gorica) 05
کران (Kranj) 04
کوپر (Koper) 05

386+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور اسلوونی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور اسلوونی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (386+) کشور اسلوونی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 38600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور اسلوونی (slovenia)

لیست کد تلفن شهرهای اسلوونی در حال اضافه شدن هستند…