شماره مجازی فالووران
سومالی

پیش شماره تلفن کشور سومالی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور سومالی 252+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در سومالی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی سومالی را دارید، باید ابتدا 252+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


سومالی دارای پیش شماره تلفن با کد 252 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در سومالی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره سومالی که 00252 یا 252+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور سومالی (Somalia)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
بربره (Berbera ) 2
بورائو (Burao ) 2
بوساسو (Bosaso ) 5
موگادیشو (Mogadishu ) 1
هرگیسا (Hargeisa ) 2
کیسمایو (Kismayo) 4
گالکایو (Galkayo ) 5

252+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور سومالی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور سومالی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (252+) کشور سومالی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 25200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور سومالی (somalia)

لیست کد تلفن شهرهای سومالی در حال اضافه شدن هستند…