شماره مجازی فالووران
آفریقای جنوبی

پیش شماره تلفن کشور آفریقای جنوبی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور آفریقای جنوبی 27+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در آفریقای جنوبی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی آفریقای جنوبی را دارید، باید ابتدا 27+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


آفریقای جنوبی دارای پیش شماره تلفن با کد 27 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در آفریقای جنوبی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره آفریقای جنوبی که 0027 یا 27+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور آفریقای جنوبی (South Africa)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
ایست لندن (East London ) 43
بلومفونتین (Bloemfontein ) 51
جورج (George ) 44
دوربان (Durban) 31
راستنبرگ (Rustenburg ) 14
نلسپرویت (Nelspruit ) 13
پرتوریا (Pretoria ) 12
پورت الیزابت (Port Elizabeth) 41
پولوکوانه (Polokwane ) 15
پیترماریتزبورگ (Pietermaritzburg) 33
ژوهانسبورگ (Johannesburg) 11
کیمبرلی (Kimberley ) 53
کیپ تاون (Cape Town) 21

27+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور آفریقای جنوبی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور آفریقای جنوبی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (27+) کشور آفریقای جنوبی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 2700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور آفریقای جنوبی (south-africa)

لیست کد تلفن شهرهای آفریقای جنوبی در حال اضافه شدن هستند…