شماره مجازی فالووران
سری لانکا

پیش شماره تلفن کشور سری لانکا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور سری لانکا 94+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در سری لانکا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی سری لانکا را دارید، باید ابتدا 94+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


سری لانکا دارای پیش شماره تلفن با کد 94 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در سری لانکا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره سری لانکا که 0094 یا 94+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور سری لانکا (Sri Lanka)

لیست کد تلفن شهرهای سری لانکا در حال اضافه شدن هستند…


94+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور سری لانکا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور سری لانکا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (94+) کشور سری لانکا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 9400 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور سری لانکا (sri-lanka)

لیست کد تلفن شهرهای سری لانکا در حال اضافه شدن هستند…