شماره مجازی فالووران
سوئیس

پیش شماره تلفن کشور سوئیس

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور سوئیس 41+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در سوئیس استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی سوئیس را دارید، باید ابتدا 41+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


سوئیس دارای پیش شماره تلفن با کد 41 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در سوئیس حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره سوئیس که 0041 یا 41+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور سوئیس (Switzerland)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
بازل (Basel ) 61
برن (Bern ) 31
بیل/بین (Biel/Bienne) 32
زوریخ (Zurich ) 44
سنت گالن (St. Gallen ) 71
لوزان (Lausanne ) 21
لوسرن (Lucerne) 41
لوگانو (Lugano ) 91
وینترتور (Winterthur ) 52
ژنو (Geneva ) 22

41+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور سوئیس است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره تلفن کشور سوئیس

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (41+) کشور سوئیس

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 4100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور سوئیس (switzerland)

لیست کد تلفن شهرهای سوئیس در حال اضافه شدن هستند…